Firemní prodejny

Chráněné dílny skupiny sCENTRE Bohemia, postupně vytváří firemní prodejny, v nichž si mohou kupující zakoupit výrobky našich chráněných dílen a vybraný doplňkový sortiment. Prodejní jednotky se snažíme situovat do frekventovaných, zákaznicky atraktivních míst, zejména do obchodních center. Jako synergický efekt je zde také faktor takto vzniklých, nových pracovních míst. Každá prodejní jednotky vytvoří 4 nová pracovní místa pro osoby OZP.
 
Najdete-li v sortimentu zboží, které by jste chtěli odebrat ve větším množství, příkladně jako balíček pro zaměstnance či obchodní partnery, jsme připraveni nabídnout individuální úpravy a kalkulaci, doplnění firemním logem a podobně. Takový produkt pak samozřejmě poskytneme ve formě náhradního plnění.
 
 
Možnost spolupráce pro chráněné dílny a OZP
 
V rámci prodeje výrobků na našich firemních krámcích (stabilních i na prodejních akcích nebo trzích), nabízíme spolupráci osobám OZP a chráněným dílnám. Postaráme se o prodej a prezentaci i Vašich výrobků, pokud Vás taková možnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@scentre.cz, případně kontaktujte přímo vedoucí našich prodejních jednotek, paní Věru Rulcovou, na telefonu 778 234 012.
 
 
Seznam firemních prodejen (stálých)
 
Prodejna Manlomka Havířov
OC TESCO
Železničářů 1303/8
736 01 Havířov
 
Prodejna Manlomka Třinec
OC TESCO
Frýdecká 3111
739 61 Třinec
 
Prodejna Manlomka Frýdek-Místek
OC TESCO
Příborská 2270
738 01 Frýdek-Místek 
 
 
Prodejna Manlomka Český Těšín
OC TESCO
Jablunkovská 2041
737 01 Český Těšín
 
Prodejna Manlomka Muzeum Dolní Lomná
Lomňanské muzeum
Dolní Lomná
 
Již brzy (pravděpodobně od 1.7.2015), otevřeme další prodejní jednotku, spolu s výrobnou mýdel, svíček a dekorativních doplňků, v Ostravě Hrabové, tradičně v prostorách OC Tesco !!!