Projekt obměny světel za LED technologie pro firmy nyní ZDARMA.

13.10.2015 11:18

Okamžitá úspora spotřeby energie na svícení ve Vaši společnosti, ve výši až 2/3 současných nákladů, přináší nový projekt společnosti sCENTRE Bohemia a.s.. Jak projekt funguje jsme se zeptali V. Pavelka, obchodního ředitele sCENTRE Bohemia a.s.:

 

Jak tedy projekt funguje ?

V rámci projektu jsme spojili síly s naší mateřskou společností Lama, která se energetikou zabývá jako svým hlavním oborem podnikání a také, troufám si říci jedním z technologických lídrů v oboru LED - značkou GigaTera. Toto spojení umožňuje navázat spolupráci, jež pro naše klienty představuje nezanedbatelnou úsporu v nákladech na svícení (úspora se pohybuje okolo dvou třetin současných výdajů), bezprecedentně nejlepší technologii co do světelných parametrů i záruk, projektovou podporu a v neposlední řadě také financování. Samozřejmě veškerá realizace je v režii našich chráněných dílen, tedy může být  poskytována formou náhradního plnění.

 

Pokud téma klienta zaujme, co následuje ?

Myslím, že možnost tak vysoké úspory a návratnost oscilujících na hranici 3 let, zaujme každého racionálně smýšlejícího člověka. Základem je bezplatný a profesionální servis, provázející klienta od počáteční kalkulace úspory, přes projektové řešení až po realizaci, testování a nastavování realizovaného projektu a poprodejní péči.

 

V konkrétních krocích tedy projekt vypadá takto:

1. Bezplatná analýza současného stavu.

2. Bezplatná tvorba projektu LED řešení.

3. Vyčíslení konkrétní úspory a stanovení návratnosti, cenová nabídka.

4. Zajištění financování projektu odrážející vůli a možnosti klienta.

5. Smlouva o realizaci a následném servisu.

6. Realizace s možností fakturace v režimu náhradního plnění.

 

Jaké způsoby financování svým klientům nabízíte ?

Řada klientů si chce projekt financovat z vlastních zdrojů nebo se svými bankovními partnery, pro ty, kteří volné prostředky nemají nabízíme řešení, kdy investici vezmeme na svá bedra a klient nám splácí investici z každoměsíční úspory na spotřebě elektrické energie, kterou jsme schopni dodávat, poslední řešení je pak úvěrové bankovní financování, pro něž máme zajištěny exklusivní podmínky.

 

Jak jsou na tom Vámi užívaná světla GigaTera s životností, poruchovostí a garancí, občas slýcháváme, že LED světla dlouhodobé používání nesnesou ?

Na celý sortiment poskytujeme 6ti letou záruku, tedy po dobu 6ti let v případě potíží vadné světlo vyměníme za nový kus (brzy budeme mít i mezisklad v ČR, nyní využíváme zázemí ve Vídni), u pouličního osvětlení je záruka 10 let. Světla GigaTera jsou projektována tak, aby si zachovala světelné parametry po dobu nejméně 50.000 hodin, s poklesem maximálně o 20%. Pokud si klient zvolí neznačková světla příkladně z Číny, při nákupu možná ušetří ještě více, ale riskuje jak poruchovost, tak nulové servisní zázemí. Produkty GigaTera odpovídají nejpřísnějšík kvalitativním standardům a pocházejí z vlastního vývoje, který realizuje dvousetčlenný tým a i to nám umožňuje reagovat na požadavky na specifický design, příkladně v památkových zónách či historických prostorách. Celkově GigaTera vytváří více než 2.000 pracovních míst po celém světě.

 

Jakými disponujete referencemi ?

Expanze projektu i samotné značky GigaTera je v České republice a na Slovensku na samotném počátku, odráží se ale od velmi úspěšného působení v celosvětovém měřítku, za stovky realizovaných projektů zmiňme příkladně KIA MOTORS Žilina, fotbalový stadion Borussia Mönchengladbach, první LED nasvícený baseballový stadion Seattle Mariners nebo komplexní pouliční osvětlení města Taškent s dvěmistytisíci lampami. Pro nás i naše partnery je však stejně důležitým zákazníkem každý, kdo projeví zájem o tento vysoce ekonomicky racionální projekt.

 

Chcete ještě něco důležitého doplnit ?

Jako důležité vnímám především fakta, tedy řešení za použití špičkových komponent s návtaností okolo 3 let a úsporou nákladů ve výši zhruba 2/3 současných výdaj. Navíc se zajištěním financování - tedy bez nutnosti investovat volné prostředky klienta,  to je si myslím zcela vystihující. A hlavně, pokud Vás zaujala možnost obměny světel právě ve Vaší společnosti, pak nás kontaktujte na číslech 778 234 034 nebo 776 157 618 nebo e-mailem na   info@scentre.cz .

 

Přejeme mnoho rozsvícených firem, budov, sportovišť či institucí a děkujeme za rozhovor !

(redakce)