Pohonné hmoty, oprativní leasing (fleet servis)

Pohonné hmoty
 
Připravujeme vlastní platformu fleetových čerpacích karet na pohonné hmoty, které bude možno využít  900 čerpacích stanic v celé ČR a to ve většině plošných sítí, tedy s maximální dostupností pro držitele těchto karet.
 
I tyto tankovací karty mohou být poskytovány v režimu náhradního plnění, včetně veškerého návazného servisu - zpracování knihy jízd, monitoring referentských hmot, raporting v rámci fleetu, atd.
 
Tento, i další produkty sCENTRE tak mohou a být velmi elegantním řešením úspory na odvodech, zejména invalidní dani, i pro Vaši společnost, protože vedle energií a mezd, jsou výdaje na pořízení a správu vozového parku tím nejpřirozenějším nákladem.
 
Partnerem tohoto projektu, ve smyslu emitace karet a poskytování následného servisu je společnost Čepro.

Více o náhradním plnění a invalidní dani naleznete zde.

 
                          
 
Operativní leasing, full servis leasing
 
Další službou, poskytovanou v režimu náhradního plnění, je dlouhodobý pronájem firemního autoparku, operativní leasing a také full servis leasing. Jsme schopni zajistit jakýkoli vůz, nebo flotilu dle Vašich představ a sestavit individuální kalkulaci, jež může obsahovat veškeríé služby, včetně servisu, sezónní výměny pneumati, případně i čerpání pohonných hmot.
 
Příjemným daňovým benefitem pronájmu a operativního leasingu je, že celá částka za nájem se projeví ihned v nákladech. Neřešíte tedy žádné odpisy majetku a hodnota pořízených vozidel ani nezatěžuje výsledovku firmy, v podobě nežádoucí úvěrové angažovanosti.