Veřejné zakázky

Dnešní doba se nese ve znamení snahy o transparentnost nákupů ve veřejném sektoru a většina nákupů se tak realizuje podle Zákona o veřejných zakázkách, formou veřejných zakázek a poptávkových řízení.
                        400
Našim klientům a partnerům nabízíme spolupráci ve veřejných zakázkách a to formou velké konkurenční výhody, která vychází z aktivit sCENTRE. Jelikož společnost sCENTRE i naší další partneři jsou poskytovateli Náhradního plnění (více o náhradním plnění naleznete zde), umíme dle platné legislativy, přesněji Zákona o veřejných zakázkách 137/2006 Sb, v platném znění, využít 15ti % zvýhodnění při posuzovaní nabídkové ceny. 
 
V praxi tedy nabízíme projektové poradenství při přípravě nabídek pro veřejné zakázky, spojené s uplatněním výhod pro subjekty zaměstnávající 25 a více zaměstnanců, s nadpolovičním podílem osob se zdravotním postižením - OZP (výhoda 15% z nabídkové ceny).
 
Kontaktujte nás, společně s námi i Vy můžete využít této výhody a stát se našimi partnery - subdodavateli pro konkrétní výběrová řízení, naše služby Vám přinesou násobné navýšení úspěšnosti v rámci podlimitních veřejných soutěží a v neposlední řadě také vyšší zisk, než při autonomní účasti v těchto tendrech.
 
Bohaté reference nám dávají za pravdu, rádi Vás o tom přesvědčíme. Pro expresní řešení této problematiky, neváhejte volat telefon 602 11 00 18, zde Vás sdělíme vše potřebné, případně dohodneme termín osobního setkání.